شهر دلیجان قطب تولید ایزوگام در ایران به شمار می‌رود. به دلیل توسعه‌ی تعداد زیادی کارخانجات و کارگاه‌های کوچک و بزرگ که در این شهر مشغول به تولید عایق‌های رطوبتی ایزوگام هستند، نام دلیجان با ایزوگام پیوندی ناگسستنی برقرار کرده است.

رول ایزوگام دلیجان
آیا ایزوگام دلیجان بهترین ایزوگام است ؟

با توجه به اینکه تعداد و تنوع ایزوگام‌های تولیدی در شهر ایزوگام بسیار متنوع است، پاسخی برای این پرسش وجود ندارد. بسته اینکه ایزوگام از چه نوعی باشد و در کدام کارخانه با چه کیفیتی تولید شده باشد، پاسخ به این پرسش متفاوت است.

باید به این نکته توجه داشت که تجمع کارخانجات تولیدی ایزوگام در دلیجان به معنی باکیفیت‌تر بودن ایزوگام‌های تولیدی در این شهر نیست و چه بسا ایزوگام‌هایی که در شهرهای دیگر کشور با کیفیتی به مراتب بالاتر و با مواد اولیه‌ی مرغوب‌تر تولید و عرضه شوند.

چه طور ایزوگام با کیفیت را تشخیص بدهیم ؟

به دلیل تنوع بسیار زیاد در کیفیت و انواع ایزوگام، و همچنین تفاوت در شرایط محیطی و جوی محلی که ایزوگام در آن نصب می‌شود،‌ پیش از انتخاب یک ایزوگام مناسب باید محل نصب ایزوگام بررسی شود تا ایزوگامی را خریداری نمایید که بتواند بهتر با محیط سازگاری داشته باشد.

برخی از انواع ایزوگام دارای مقاومت‌های مختلفی در برابر سرما و گرما هستند. انواع مختلفی از روکش برای ایزوگام وجود دارد و همچنین ضخامت و نوع مواد چسبنده در زیر ایزوگام با یکدیگر متفاوت است.

با توجه به موارد فوق برای یک خرید بهینه ابتدا لازم است تا محل نصب ایزوگام توسط کارشناس بازدید شود و بسته به نیاز بهترین ایزوگام‌هایی که برای کاربرد مورد نظر مناسب هستند به شما پیشنهاد داده شود.

ایزوگام‌های تقلبی دلیجان

با توجه به اینکه نام دلیجان برای تولید ایزوگام مشهور شده است، بسیاری از انواع ایزوگام که در مناطق دیگر کشور تولید می‌شوند برای فریب خریداران با پیشوند یا پسوند دلیجان نامگذاری می‌شوند. بسیاری از کارخانجات ایزوگام نیز نوع یکسانی از ایزوگام را با چندین نام برند مختلف به بازار عرضه می‌کنند.

به همین دلیل بهتر است تا برای خرید و نصب ایزوگام از نصابان با تجربه که کارایی و عملکرد انواع ایزوگام را مشاهده کرده‌اند کمک بگیرید.

خرید و نصب ایزوگام دلیجان

اگر قصد دارید تا انواع ایزوگام دلیجان یا سایر برندهای معتبر تولیدی در سر تا سر کشور را خریداری و نصب نمایید، برای مشاوره و خرید ایزوگام با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *