استفاده از ایزوگام برای عایق‌کاری ساختمان برای شما مزایای زیادی به همراه دارد. برخی از دلایلی که باعث می‌شود افراد از این عایق برای پوشش بام خود استفاده کنند را در ادامه بررسی می‌کنیم.

ایزوگام فویل دار

نصب آسان ایزوگام

نصب ایزوگام آسان است و نسبت به روش‌های سنتی مثل قیرگونی بسیار تمیزتر و سریع‌تر نصب می‌شود. برای نصب ایزوگام تنها کافی است تا شعله و ابزارهای مربوط موجود باشد.

عدم نیاز به پارو کردن برف در زمستان

وجود برف روی ایزوگام مثل آسفالت باعث آسیب دیدن سطح آن نمی‌شود. همچنین برف موجود روی ایزوگام در مدت زمان کمتری نسبت به آسفالت ذوب می‌شود و نیاز به پارو کردن برف از روی ایزوگام به سایر سطوح کمتر است.

سطح یکنواخت و زیبا

سطح ایزوگام دولایه فویل‌دار مسطح و براق است. این عایق سطحی صاف و با ظاهر زیبا برای پشت بام شما ایجاد می‌کند.

مقاومت در برابر فشارهای جانبی و سطحی

ایزوگام در برابر انواع فشارهای سطحی و کششی مقاومت خوبی دارد و اگر به درستی از آن استفاده شود آسیب نمی‌بیند.

قیمت ارزان ایزوگام

قیمت ایزوگام در مقایسه با کارایی که برای شما فراهم می‌کند و هزینه‌ای که برای عایق‌کاری با روش‌های دیگر می‌بایست بپردازید، ارزان و مقرون به صرفه است.

وزن کم ایزوگام

وزن ایزوگام بسیار کم است و به همین دلیل مشکلی برای افزایش وزن ساختمان شما ایجاد نمی‌کند. این موضوع باعث ایمنی بیشتر ساختمان می‌شود.

عملکردهای جانبی ایزوگام

ایزوگام که با لایه‌ی فویل پوشانده شده باشد توانایی دارد تا اشعه‌ی مادون قرمز و ماوراء بنفش خورشید را به آسمان بازتاب بدهد و در نتیجه باعث کاهش جذب اشعه‌ی مضر و گرمای خورشید در ساختمان می‌شود. در نتیجه مقدار هزینه‌ای که برای سرمایش در تابستان پرداخت می‌کنید کاهش پیدا می‌کند.

مراقبت و نگهداری از ایزوگام

برای مراقبت از ایزوگام دستورالعمل‌های پیچیده‌ای وجود ندارد. تنها کافی است تا از برخورد اجسام سنگین و نوک‌تیز و مواد شیمیایی با سطح آن جلوگیری نمایید.

کیفیت خوب ایزوگام‌های داخلی

ایران یکی از کشورهای پیشرو در تولید ایزوگام است و کیفیت اغلب ایزوگام‌های تولید شده در کشورمان قابل قبول است. ایزوگام تولیدی در برخی شرکت‌های ایرانی به کشورهای دیگر صادر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *