برای اینکه نصب ایزوگام به بهترین حالت ممکن انجام شود و همچنین عمر و دوام آن به مقدار مورد انتظار شما باشد، انواع مختلفی از ایزوگام تولید و عرضه می‌شوند.

یکی از انواع مهم ایزوگام که پیش از خرید آن باید به آن دقت نمایید، وضعیت آب و هوایی محلی است که ایزوگام در آن نصب می‌شود. اگر در اغلب روزهای سال، گرمای زیادی در محل شما وجود دارد، از ایزوگامی باید استفاده شود که بتواند در مقابل این دمای هوا به خوبی از خود مقاومت نشان بدهد و کارایی و چسبندگی خود را به سطح از دست ندهد.

نصب ایزوگام

ایزوگام معتدل

پر کاربردترین نوع ایزوگام ایزوگام معتدل است که در بیشتر نقاط قابل استفاده است. این ایزوگام در برابر سرما و گرمای شدید گزینه‌ی مناسبی نیست و اگر در محلی زندگی می‌کنید که دمای هوای آن در بیشتر مواقع سال، معتدل است، این نوع ایزوگام بهترین گزینه برای شماست.

ایزوگام گرمسیری

در برخی مناطق کشور که دمای هوا در تابستان به مقدار زیادی افزایش پیدا می‌کند، اگر از ایزوگام معمولی استفاده کنید، به دلیل گرمای هوا، قیر ایزوگام آب می‌شود و ایزوگام از سطح جدا خواهد شد. برای جلوگیری از این رخداد، می‌بایست از ایزوگام گرمسیری استفاده کنید تا بتواند در برابر گرمای هوا، تغییر شکل ندهد و از سطح جدا نشود.

ایزوگام سردسیری

در برخی مناطق کشور که دمای هوا در زمستان بسیار سرد است، ایزوگام باید بتواند در دمای بسیار پایین نیز به درستی عمل کند و خشک نشود و ترک بر ندارد. انواعی از ایزوگام که می‌توانند در دمای بسیار پایین نیز به خوبی عایق ساختمان شما باشند، ایزوگام سردسیری گفته می‌شود.

خرید و نصب ایزوگام

برای مشاوره رایگان، خرید ایزوگام و نصب ایزوگام با بهترین برندها و با بهترین و با دقت‌ترین نصب، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *