ایزوگام در ایران توسط شرکت‌های مختلفی تولید می‌شود که یکی از مهم ترین و برترین برندهای ایزوگام با سابقه ای بیش از ۲۰ سال ایزوگام دلیجان میباشد . شهر دلیجان از مدت ها پیش مرکزی برای تولید و عرضه برندهای مختلف ایزوگام به شمار میرود و البته بدیهی است که تولید ایزوگام در شهر دلیجان تضمینی برای کیفیت و قیمت مناسب ایزوگام به شمار نمی‌رود . ایزوگام دلیجان در انواع مختلف دولایه ساده و دولایه فویل دار تولید می‌شوند.

ایزوگام سراپوش دلیجان در سال ۱۳۷۶ در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع در شهرک صنعتی دلیجان احداث گردید و با صدور پروانه بهره برداری توسط اداره صنایع در سال ۱۳۷۷ کار خود را آغاز کرد . این شرکت جزء بزرگترین شرکت ها در عرصه تولید عایق‌های رطوبتی است زیرا دارا ی ۳ خط تولیدی با ظرفیت ۳۰۰۰ متر مربع عایق می‌باشد . این شرکت باعث تحولی عظیم در صنعت عایق‌کاری ایران شد و در تلاش است تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب با به کار گیری تجهیزات مدرن و با تایید کنترل کیفیت بهترین ایزوگام را در اختیاز مصرف کنندگان قرار دهد.

محصولات مرغوب این شرکت به لحاظ دوام طولانی ، نصب آسان و سریع ، تنوع پوشش خارجی ، وزن سبک ، تنعطاف فیزیکی در سرما و ثبات شکل در گرما و از همه مهمتر قیمت مناسب و دارا بودن از ۵ سال بیمه نامه مسئولیت مدنی و ۱۰ سال ضمانت آرامش و آسایش خیال را برای مصرف کنندگان به ارمغان ما آورد .

نگهداری رول‌های ایزوگام

ساختار ایزوگام سراپوش دلیجان

این ایزوگام از چندین لایه محافظ برای افزایش کیفیت و عمر طولانی ایزوگام تشکیل شده است که این لایه ها عبارتند از ؛

  1. فیلم پلی اتیلن
  2. مواد افزودنی مخصوص ( پودر‌های مخصوص )
  3. پلی استر
  4. تیشو
  5. آلومنیوم

خرید ایزوگام سراپوش دلیجان

بسیاری از شرکت ها و نمایندگی ها در سطح تهران خدمات فروش ایزوگام سراپوش دلیجان را ارائه می دهند که مصرف کنندگان و شرکت‌های ایزوگام می توانند به صورت کلی و جزئی تعداد رول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری و نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *