با توجه به اینکه شهر تهران از مناطق با آب و هوای معتدل در کشور است، و میزان بارش باران در آن میانه است، عایق‌کاری معمولا فقط روی بام ساختمان‌ها انجام می‌شود و دیوارهای ساختمان کمتر با استفاده از ایزوگام پوشش می‌شوند.

همچنین عدم وجود سرما و گرمای شدید در تهران، نیاز به تعویض و ترمیم ایزوگام را در مدت طولانی‌تری، می‌طلبد. ایزوگام‌های مورد استفاده برای پوشش بام‌های تهران از انواع ایزوگام معتدل هستند و معمولا با یک لایه ایزوگام دولایه فویل‌دار روی پشت بام، عایق‌کاری و ایزولاسیون به خوبی به انجام می‌رسد.

ایزوگام دو لایه فویل دار
برای انتخاب ایزوگام مناسب در شهر تهران می‌توان از بسیاری از کارخانجات معتبر ایزوگام مورد نیاز را خریداری کنیم. برای بهترین نتیجه و عمر طولانی ایزوگام می‌توانیم یکی از برندهای معتبر ایزوگام بام گستر ۱۱۷ دلیجان، ایزوگام مرجان بام دلیجان، ایزوگام حفاظ بام دلیجان، ایزوگام ستاره، ایزوگام شرق دلیجان، ایزوگام نمونه دلیجان، ایزوگام الوند آسیا، ایزوگام شفق گستر دلیجان، ایزوگام سراپوش دلیجان کد ۲۴۲، ایزوگام مروارید دلیجان، ایزوگام پشم شیشه ایران، ایزوگام سپهر گستر دلیجان، ایزوگام سینا گستر را برای پوشش بام انتخاب نماییم.

قیمت نصب ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام شامل قیمت مواد اولیه و هزینه‌های جانبی خدمات شامل زیرسازی، حمل و نصب ایزوگام است. برای مشاهده‌ی قیمت ایزوگام همراه با نصب در تهران، اینجا کلیک کنید.

نصب ایزوگام در تهران

ایزوگام در کلیه‌ی مناطق تهران و حومه توسط متخصصان باتجربه ایزوگام برگ با کیفیت برتر به انجام می‌رسد. جهت مشاوره و بازدید و برآورد هزینه‌ی نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

عمر ایزوگام در تهران چقدر است ؟

با توجه به معتدل بودن هوای تهران، ایزوگام اگر به درستی استفاده شود و از برخورد اجسام نوک‌تیز و برنده با سطح ایزوگام جلوگیری به عمل آید، ایزوگام می‌تواند تا ۱۵ سال یا بیشتر به خوبی برای شما کار کند.

یکی از ویژگی‌های خوب ایزوگام این است که اگر بخش‌هایی از آن آسیب ببیند، به آسانی همان قسمت‌ها می‌توانند ترمیم یا تعویض شوند و نیاز به خرابی زیاد و هزینه‌ی چشمگیر برای این کار وجود ندارد.

آیا حتما از ایزوگام دلیجان باید خریداری کنیم ؟

برندهای معتبر زیادی در کشور وجود دارند که ایزوگام‌های بسیار با کیفیت تولید می‌کنند و لزومی ندارد که حتما از شرکت‌های دلیجان ایزوگام خود را خریداری کنید. اگر محل کارخانه به محل سکونت شما نزدیک باشد، با توجه به کاهش هزینه‌های حمل و انبارش کالا، قیمت تمام شده‌ی نصب ایزوگام برای شما به صرفه‌تر خواهد بود. هزینه‌های حمل و نقل کالا با توجه به گران شدن نرخ سوخت، می‌تواند باعث افزایش هزینه‌ی نهایی مصرف‌کننده شوند.

آیا روی ایزوگام می‌توان پوشش‌های دیگری نصب کرد ؟

بله. ایزوگام می‌تواند توسط پوشش‌های دیگر مثل آسفالت و موزائیک و سیمان پوشش شود ولی با توجه به اینکه این کار به ویژه روی پشت بام ساختمان می‌تواند باعث افزایش وزن و ایجاد خطرات بعدی شود، توصیه نمی‌شود. و بهتر است ایزوگام آخرین لایه روی پشت بام باشد.

همچنین به دلیل اینکه سطح ایزوگام با فویل پوشانده شده است، این لایه اشعه‌ی ماوراء بنفش و مادون قرمز خورشید را منعکس می‌کند و باعث افزایش عمر ایزوگام و کاهش جذب گرمای خورشید در تابستان می‌شود.

سفارش خرید و نصب ایزوگام در تهران

برای سفارش خرید و نصب ایزوگام در تهران با کیفیت عالی و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *