گروه تولیدی ایزوگام شرق در سال ۱۳۶۹ با هدف تولید انواع عایق‌های رطوبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا تاسیس گردید و از آغاز با تامین مواد اولیه مرغوب و رعایت کامل کنترل کیفی و با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان بر هدف آسایش و اعتماد مصرف کنندگان متمرکز بوده است.

ایزوگام شرق توانسته است با استفاده از امکانات و پتانسیل‌های موجود در راستای توسعه بازار خود به بازارهای جهانی ، پیوسته فرصت‌های بالقوه صادرات را زیر نظر دارد که این خود نشان دهنده کیفیت قابل قبول این برند ایزوگام است و در حال حاضر محصولات این شرکت به چندین کشور همسایه و چند کشور دیگر در منطقه خاورمیانه و آفریقا صادر می‌شود .

ایزوگام سطح ناصاف پشت بام

ویژگی‌های ایزوگام شرق

 1. قیمت متوسط و بالا
 2. کیفیت بالای محصول
 3. استفاده از مواد اولیه با کیفیت

انواع ایزوگام شرق

 1. ایزوگام شرق ساده
 2. ایزوگام شرق فویل دار
 3. ایزوگام شرق آلومنیومی
 4. ایزوگام شرق طرحدار
 5. ایزوگام شرق آجری
 6. ایزوگام شرق پشم شیشه

ایزوگام خود چسب ایزوگام شرق

ایزوگام خود چسب نوع جدیدی از محصولات جالب از ایزوگام شرق است که برای عایق‌کاری در کنار ایزوگام معمولی مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع ایزوگام می‌تواند به سادگی در مکان‌های متعددی متنند لبه‌های دیوار ، گوشه‌های زاویه دار بام ، دیوارها و سایر نقاط ناهموار نصب شود.

برای نصب ایزوگام خود چسب نیازی به داشتن تخصص بالا و همچنین حرارت زیاد شعله برای نصب کامل و دقیق نخواهد بود و با استفاده از سشوارهای صنعتی می‌توان این کار را انجام داد .

کارخانجات تولیدی زیر مجموعه شرکت ایزوگام شرق

مجتمع تولیدی ایزوگام شرق ( واحد مشهد ) ؛ این واحد تولیدی با هدف تامین محصولات مورد نیاز مشتریان مناطق شرق و شمال شرقی کشور و همچنین کشورهای همسایه شرقی فعالیت می نماید.

مجتمع تولیدی مرجان بام شرق ( واحد تهران ) ؛ این واحد تولیدی ایزوگام در شهرک صنعتی اشتهارد کرج قرار دارد و موجب کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان مرکز ، شمال و شمال غرب کشور و همچنین کشورهای همسایه شمال غربی گردیده است.

مجتمع تولیدی مروارید شرق سپاهان ( واحد اصفهان ) ؛ این واحد تولیدی ایزوگام در شهر اصفهان و به منظور دسترسی مطلوب و کاهش هزینه‌های تولید و حمل و نقل برای مصرف کنندگان جنوب و جنوب غربی و مرکز ایران و همچنین کشورهای عربی راه اندازی گردیده است .

شرکت‌های وابسته به مجتمع تولیدی ایزوگام شرق

 • شرکت تولیدی مثلث زرین شرق ؛ این شرکت به عنوان یک واحد بازرگانی در بخش تامین مواد اولیه وارداتی شرکت ایزوگام شرق و شرکت‌های وابسته فعالیت میکند .
 • شرکت تولیدی سیه بام شرق ؛ این واحد تولیدی از چندین پالایشگاه کوچک تشکیل شده است و مسئولیت تهیه و فرآوری انواع قیرهای مورد نیاز و مصرفی شرکت ایزوگام شرق را بر عهده دارد .
 • شرکت تولیدی نمد سازان شرق ؛ این واحد تولیدی تامین کننده انواع پلی استرهای مصرفی شرکت ایزوگام شرق است .
 • شرکت تولیدی آذین نقش نگار شرق ؛ این واحد توانسته است با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه‌های تولید و چاپ پلاستیک ، تامین کننده انواع شیرینگ و نایلکس شرکت ایزوگام شرق باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *