ایزوگام برای اینکه بتواند به صورت مناسب نگهداری و حمل و نقل و نصب شود، در رول‌هایی به عرض یک متر در طول ۱۰ متر تولید و به فروش می‌رسد. اغلب شرکت‌های تولیدکننده این استاندارد را رعایت می‌کنند. ولی برخی تولیدکنندگان دیگر، علاوه بر تولید ایزوگام در ابعاد ۱ در ۱۰ متر، ایزوگام را در اندازه‌های کوچک‌تر مثل ۱ در ۷ متر نیز به بازار عرضه می‌کنند.

رول ایزوگام دلیجان

وزن رول ۱۰ متری ایزوگام

وزن هر رول ۱۰ متری ایزوگام اگر با ضخامت استاندارد تولید شده باشد حدود ۴۲ کیلوگرم است. با این حساب، ایزوگام‌هایی که طول کمتر از ۱۰ متر دارند، وزن کمتری نیز خواهند داشت.

نکته‌ی دیگری که در وزن ایزوگام موثر است، تک لایه یا دولایه بودن و پوشش فویل آن است. بسته به اینکه ایزوگام از چه نوع و با چه ضخامتی باشد، وزن آن نیز متغیر خواهد بود.

عرض ایزوگام

رول‌های ایزوگام بدون توجه به طول آن، در عرض ۱ متر تولید می‌شوند. به دلیل ساختار ماشین‌آلات تولید ایزوگام، معمولا تولید ایزوگام در عرض‌های متفاوت کمتر یا بیشتر امکان‌پذیر نیست.

رول‌های کوچک‌تر ایزوگام

برخی از شرکت‌ها ممکن است برای کاربردهای لکه‌گیری یا ترمیم ایزوگام که به متراژ ۱۰ متر نیازی وجود ندارد، ایزوگام را در ابعاد کوچک‌تر نیز تولید و به بازار عرضه نمایند. بسته به نیاز می‌توان از این رول‌های کوچک‌تر ایزوگام نیز خریداری نمود یا در صورتی که می‌خواهید بخش کوچکی از پشت بام را ترمیم نمایید، کار ترمیم و تامین ایزوگام به مقدار مورد نیاز را به موسسات دارای تجربه در این زمینه بسپارید.

خرید ایزوگام استاندارد

ایزوگام معمولا با توجه به اینکه نصب آن به تجهیزات و تجربه‌ی فنی نیازمند است، به صورت رول خریداری نمی‌شود و هزینه‌ی اعلام شده برای خرید ایزوگام شامل خرید ایزوگام، مواد مصرفی جانبی مثل قیر و پرایمر و چسب ایزوگام و همچنین هزینه‌های نصب و حمل آن است.

برای خرید ایزوگام و نصب ایزوگام، قیمت ایزوگام با نصب در ایزوگام برگ را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *