قیمت ایزوگام با نصب و قیمت نصب ایزوگام در تهران با استفاده از بهترین برندهای معتبر ایزوگام تولید شده در شرکت‌های معتبر تولید ایزوگام ایران و دلیجان.

جهت سفارش و خرید ایزوگام با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۷۶۲۳۵۹۴۲
۰۹۱۲۳۰۶۲۸۸۳

ایزوگام بام

نام شرکت تولید ایزوگامقیمت هر متر ایزوگام با نصب
قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان کد ۱۱۷۲۵,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام ستاره۲۳,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام شرق۲۲,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام حفاظ بام دلیجان۲۴,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام مرجان دلیجان۲۴,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام نمونه۲۲,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام بام گستر الوند آسیا۲۳,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام شفق گستر دلیجان۲۲,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام سراپوش دلیجان کد ۲۴۲۲۵,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان۲۲,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام مروارید دلیجان۲۲,۵۰۰ تومان
قیمت ایزوگام کیان گستر دلیجان۲۲,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام سادات دلیجان۲۲,۰۰۰ تومان
قیمت ایزوگام پشم شیشه ایران۲۷,۰۰۰ تومان

انواع ایزوگام قابل خرید در برگ ایزوگام از برندهای استاندارد با با کیفیت می‌باشند. همه‌ی انواع ایزوگام دولایه و دارای روکش فویل هستند و برای عایق‌کاری بام که در معرض نور خورشید است کاملا مناسب و دارای عمر طولانی می‌باشد.

هر رول ایزوگام به طول ۱۰ متر و عرض ۱ متر برای پوشش ۱۰ متر مربع از بام کافی است. البته باید توجه داشت که لایه‌های جانبی ایزوگام برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به لایه‌های زیرین، باید مقداری همپوشانی پیدا کنند که در نهایت مقدار ایزوگام مصرفی حدود ۲۰ درصد بیشتر از مساحت بام خواهد بود.

قیمت‌های فوق بر اساس متراژ‌های حداقل ۵۰ متر مربع می‌باشند و انجام ترمیم و انجام ایزوگام در مساحت‌های کمتر به صورت توافقی قابل انجام خواهند بود.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص قیمت ایزوگام و هزینه‌های عایق‌کاری دیوارها، بام و سرویس‌های بهداشتی و حمام با ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام طرح‌دار

ایزوگام طرح‌دار با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع نیز برای نصب در محل‌های قابل رویت امکان نصب و خرید را دارا می‌باشند. برای مشاوره نصب و قیمت و خرید ایزوگام طرح‌دار با ما تماس بگیرید.

ایزوگام‌های طرح‌دار هم در کیفیت‌های مختلف برای نصب در محل‌های مختلف موجود هستند و بر اساس نیازهای شما قابل ارائه می‌باشند.

قیمت ترمیم و رفع مشکل چکه بام

با توجه به اینکه ترمیم و رفع مشکل چکه ایزوگام مواد اولیه کمی نیاز دارد و زمان اصلی برای پیدا کردن محل مشکل و انجام ترمیم صرف می‌شود، هزینه‌ی ترمیم پس از بررسی وضعیت ایزوگام و مقدار زمان مورد نیاز جهت ترمیم، به صورت توافقی قابل اعلام می‌باشد. جهت برآورد هزینه‌ی ترمیم ایزوگام قدیمی که آسیب دیده است و چکه می‌کند، با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که ترمیم ایزوگام ممکن است با استفاده از مواد پلیمری یا با نصب یک لایه ایزوگام جدید روی ایزوگام قدیمی یا جدا کردن بخش آسیب دیده‌ی ایزوگام و نصب ایزوگام جدید در محل قبلی به انجام برسد که قیمت و شرایط اجرا در هر یک از حالت‌های فوق متفاوت خواهد بود.

قیمت ایزوگام تک‌لایه

همچنین ایزوگام‌های تک‌لایه و پودری برای محل‌هایی غیر از بام ساختمان‌ها که در معرض تابش نور مستقیم خورشید هستند، قابل خرید و نصب می‌باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و قیمت ایزوگام‌های تک‌لایه با ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام بدون نصب

اگر قصد خرید ایزوگام بدون خدمات نصب را دارید، برای انتخاب و خرید انواع ایزوگام با بهترین قیمت و کیفیت‌ها و تحویل در محل، با ما تماس بگیرید.