اگر سقف شما پیش از این ایزوگام شده است ولی با این وجود هنوز سقف شما چکه می‌کند، ممکن است بخشی از نصب ایزوگام به درستی انجام نشده باشد یا بخشی از آن به دلیل استفاده‌ی نادرست آسیب دیده باشد.

در این شرایط لازم است تا محل خرابی ایزوگام شناسایی شود و مشکل بسته به نوع آن، با روش‌های مختلف برطرف شود.

ایزوگام

روش شناسایی مشکل ایزوگام

شناسایی محلی که ایزوگام از آن قسمت آسیب دیده است ممکن است با چشم قابل تشخیص باشد یا ممکن است به آسانی قابل تشخیص نباشد و لازم باشد تا نصاب ایزوگام با روش‌های گوناگون از جمله ریختن آب روی سطح ایزوگام سعی در شناسایی آن نماید.

روش‌های ترمیم و درزگیری ایزوگام آسیب دیده

ایزوگام آسیب دیده به روش‌های مختلفی قابل ترمیم است. بسته به اینکه مقدار خرابی چه میزان باشد و اینکه سطح ایزوگام قبلی در چه وضعیتی باشد، روش‌های گوناگونی وجود دارند که می‌توانند برای رفع مشکل چکه و خرابی ایزوگام به کارگیری شوند:

  1. استفاده از چسب ایزوگام و پرایمر ایزوگام برای پوشش محل‌های آسیب دیده
  2. استفاده از یک لایه‌ی اضافی ایزوگام روی محل آسیب دیدگی جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت
  3. جدا کردن لایه‌ی قدیمی ایزوگام و نصب یک لایه‌ی جدید ایزوگام در محل خرابی

انتخاب بهترین روش برای درزگیری و ترمیم ایزوگام قدیمی به تجربه و بررسی شرایط وابسته است و اگر روشی نامناسب برای حل مشکل انتخاب شود، ممکن است کارایی مورد نظر به دست نیاید.

بنابراین پیش از اینکه تصمیم بگیرید که ایزوگام جدید نصب کنید یا اینکه ایزوگام قبلی را ترمیم نمایید، بهتر است با متخصصان با تجربه نصب ایزوگام مشاوره نمایید. جهت برآورد و بررسی شرایط فعلی ایزولاسیون ساختمان، با ما تماس بگیرید.

سفارش ترمیم ایزوگام و درزگیری ایزوگام آسیب دیده

اگر ایزوگام شما آسیب دیده است و سقف شما چکه می‌کند، جهت بررسی وضعیت و مشاوره و ترمیم آن، با ما تماس بگیرید. هزینه ترمیم ایزوگام بر اساس راه حل مناسب و مقدار مواد و مصالح مورد نیاز بررسی و به شما اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *